Статті

У цьому відео Ви дізнаєтеся, як уникнути 7 проблем, зв'язаних з купівлею нерухомості, а також про 5 етапів купівлі житлової та комерційної нерухомості.

Дивіться відео, щоб вигідно, швидко і безпечно купляти нерухомість


Щоб купити нерухомість у Львові та околицях, заходьте на наш сайт https://realbest.com.ua/

тут працює зручний пошук об'єктів нерухості

Заходьте у нашу групу в вайбері https://cutt.ly/Bn9Lmqv та в фейсбуці https://www.facebook.com/groups/naitidomlviv/

Заходьте на наші сторінки у фейсбуці https://www.facebook.com/realbest.com.ua та в інстаграмі @1realbest

ЯК СТАРТУВАТИ В НОВИЙ БІЗНЕС, ТАК, ЩОБ ШВИДКО ОБІГНАТИ КОНКУРЕНТІВ? В кінці вебінару я даю дуже ефективну світоглядну стратегію, яка допоможе Вам вийти на новий кращий рівень у всіх життєвих ситуаціях

ЗАПИС ВЕБІНАРУ «ЯК ЗМІНИТИ НА КРАЩЕ ВЛАСНУ РЕАЛЬНІСТЬ»

І прочитай мою статтю про це: https://cutt.ly/ubHu30h

У ВЕБІНАРІ Я ГОВОРИТИМУ ПРО ЗОВСІМ ІНШІ МЕТОДИ НІЖ У СТАТТІ, А ТАКОЖ РОЗКАЖУ ПРО ПЕВНИЙ СПОСІБ ДЛЯ УПРАВЛІННЯ РЕАЛЬНІСТЮ
А ще прочитай ось цю статтю ТИМУРА ГАГІНА «Достигаторы и Попоморщеры» https://www.chitalnya.ru/work/2023166/

Часто новачки ріелтори скаржаться, що їм часто зустрічаються досвідчені колеги і від них звучить така фраза:

«Я стільки то років на ринку, не те, що ти, я краще знаю, замахали тупорилі новачки... і т.д. і т.п.». Хочеться сказати таким зарозумілим суб‘єктам: «СЕРЙОЗНО?! І що, де твої мега-корпорації з десятками і сотнями людей, де твої мільйони доларів і де твої будинки і квартири?))

Ти що Ілон Маск чи Опра Унфрі, чим ти так пишаєшся?»


В будь якій галузі є зарозумілі придурки, які намагаються принизити новачків, таким чином вивищувати себе

Понад 20 років тому, коли я починав працювати в рекламному відділі газети «Експрес», був у мене такий «колега», коли я працюючи менше місяця, звернувся до нього за порадою, він замість допомогти, намагався довести мені, що я «тупорилий і ніколи до мене не дійде», а він бог реклами, а через пару місяців я вже робив продажі в 2-3 рази більші чим він‼️, а цей чувак, до речі, потім спився і його взагалі погнали з тієї роботи


Недавно спілкувався з одним таким «гуру» в туризмі, який також дуже хвалився, що він в цій галузі понад 20 років і то все він знає і що він всі розуми поїв, він знає всі готелі, а я тільки 7 років в темі, проте чомусь продажі у нас незрівнянно більші у порівнянні з тим «гуру», та й інструментарій він використовує такий, як в мисливців на мамонтів


Чим людина зріліша і мудріша, тим вона поблажливіше відноситься до новачків і до слабших за себе, і чим більша невдаха, ти більше намагається корчити із себе велике цабе...


Є таке поняття в психології яке зветься «гіперкомпенсація», воно виражається в перебільшеній демонстрації чогось того, чого насправді не вистачає.

Компенсуючи низьку самооцінку підліток розказує своїм товаришам про свої подвиги, яких насправді немає, а невдаха-бізнесмен про своє багатство і впливовість, хоча це поки тільки його фантазія, так дівчина, в якої не складається особисте життя, розповідає подругам про те, скільки сердець вона розбила своїм залицяльникам...


Колись у мене була одна бартерна угода по рекламі, я тоді був ще 24 річним юнаком. Директор будівельного заводу, після того, як я намагався йому пояснити суть нашої угоди, уважно подивився на мене і сказав: «Ти взагалі нічого не шариш, як таких тримають у вашій газеті?!Скільки ти вже працюєш?»

Я почервонівши відповів: «Три тижні», тоді він сказав: «Тоді все ясно, не парся, ти просто новачок, всі ми колись починали, давай я тобі зараз все поясню і все буде добре»

Я дуже вдячний цьому директору, бо я тоді дійсно був розгубленим, а він поставився з розумінням, що я новачок і можу багато всього не розуміти.

До речі, цей директор став дуже заможною людиною, йому вже понад 60 років, нещодавно я його бачив, він у прекрасній фізичній формі.


«Бо гордим Бог противиться, а смиренним дає благодать», вчить нас Біблія.

Що таке бути смиренним? Це означає відноситися одинаково доброзичливо, як до великих і сильних, так і до малих і слабких людей.

Не пам‘ятаю, хто сказав: «Велич великих людей виражається в тому, як вони відносяться до малих людей»

Успіхів тобі, друже чи подруго, яка прочитала ці мої роздуми, будь людиною з високою самооцінкою, але в той же час скромною і здатною до самоіронії, бо «від великого до смішного лише 1 крок», як любив повторювати Наполеон Бонапарт

#ЛюбомирБованько

Мій сайт: http://antikrizis.org

P.S. Я люблю новачків і допомагаю їм «стати на ноги» вже понад 20 років свого життя, можливо тому, що колись давно мав справу з цим директором заводу і можливо саме його підтримка стала поворотним пунктом мого шляху і відтоді моє життя почало круто змінюватися на краще і в кар’єрному, і в особистому плані.

Тепер уже я поширюю цей підхід в роботі з новачками, який навчив мене 23 роки тому директор заводу пан Микола:

«Всі ми колись починали, давай я тобі все поясню...»

1) ВАКАНСІЯ РІЕЛТОРА: https://realbest.com.ua/page/vakansii.html

2) ВАКАНСІЯ ТУРМЕНЕДЖЕРА: https://www.more-turiv.com.ua/vakansiї/

3) ФРАНШИЗА АГЕНЦІЇ НЕРУХОМОСТІ #REALBEST: https://realbest.com.ua/page/fransiza-an-real.html

4) ФРАНШИЗА ТУРАГЕНЦІЇ #МОРЕТУРІВ: https://www.more-turiv.com.ua/franshiza-more-turiv/

БОЯТИСЯ КОВІДУ ЧИ ЖИТИ ПОВНОЦІННО?

Подивися скільки народу в аеропорту Анталії, моє фото від 27.04.21, маса людей уже повертаються з відпочинку в Туреччині, інші тільки прилетіли!

Поки одні більше року в локдауні і в постійному страху від коронавірусу, інші продовжують повноцінно жити, подорожувати, ходити в фітнес-клуби...

Два різних сценарії життя, кожен сам робить свій вибір і кожен буде мати наслідки від свого вибору...

Мені особисто ближче той сценарій, який спонукає жити повноцінно і яскраво вже тут і зараз, не відкладаючи життя на потім, не дивлячись на всякі вірогідні ризики.

«Краще вмерти стоячи, чим жити на колінах», казав Ю. Фучік

«Життя небезпечна пригода, живим звідси ніхто не вибереться», як каже східна мудрість.

Зараз вірогідність захворіти Ковідом є всюди, ну хіба взагалі з хати не виходитимеш, хоче це нереально, і навіть, якщо ти сховаєшся в чотирьох стінах, все одно прийдеться вийти в магазин чи в аптеку, чи до тебе хтось прийде і ось тобі, сидів, ховався і захворів!

Переконаний, що більшість тих, хто читатиме ці рядки, знає таких переляканих людей, які ніби постійно носили маску, ховалися від усіх, а потім важко перехворіли і навпаки, тих, хто особливо ні від чого не ховався, а в результаті, або взагалі не захворів, або переніс ту заразу в доволі легкій формі.

Всім відомий принцип плацебо, коли давати звичайну таблетку цукру чи крейди, але перед тим навіяти, що це сильнодіючі ліки, у понад 30% людей буде ефект, наче вони дійсно випили ліки.

Віра - це система переконань, що не потребують доказу, це здатність людини відноситися до уявного, неіснуючого, як до реального!

Я не кажу, що Ковіду нема, що це змова, я не прихильник конспіративних теорій, проте я переконаний, що ті, хто піддався паніці і страху, мають шанси захворіти значно більші, через «ефект плацебо», а також зниження імунітету, через постійний стрес від страху захворіти і переживання про день завтрашній, на фоні нагнітання напруги у всіх новинах, які вони так полюбляють дивитися і вірити всьому, що говорять в новинах.

Отже, вибирай у що будеш вірити, на чому концентруватися і за яким сценарієм житимеш...

Ісус Христос сказав: «Хай буде згідно твоєї віри»!

Кожен сам вибирає, у кожного своя голова, хай нею думає...

Люди помирали і хворіли до КОВІДУ, хворіють і помирають зараз, хворітимуть і помиратимуть, коли закінчиться ця пандемія.

Це не означає, що потрібно нехтувати особистою гігієною, уникати зайвих контактів, обіймів чи рукостискань, проте можна і при усіх цих обмеженнях жити повноцінно, а не просто існувати!

Походи до фітнес-залів допоможуть зберегти імунітет і позбутися стресу, так само як і поїздки на море.

Всі і так або уже перехворіли, або ще перехворіють Ковідом, поки не виробиться колективний імунітет.

Це моя особиста думка, а ви маєте право на іншу, і це добре

#ЛюбомирБованько #ковід19МЕТАМОРФОЗИ, АБО ЯК ПЕРЕПЛАВИТИ ПРОБЛЕМИ У СКАРБИ?

«Коли Бог хоче зробити тобі подарунок, він дає тобі проблему», казали древні мудреці Сходу
Вебінар про метаморфози, про те, як перетворювати мінуси в плюси, як знаходити в проблемах можливості, як знаходити виграшний вихід з найгірших ситуацій, як ніколи не здаватися і в самих гірших ситуація виходити переможцем.
«ЖИТТЯ ДАЛО ЛИМОН? Зроби з нього лимонад», як говорив Дейд Карнегі

#метаморфози #ЛюбомирБованько
Заходь на мій сайт: http://antikrizis.org
Скачуй безкоштовно мою книгу «Три сходини до успіху і щастя»

https://www.koob.ru/bovanko/three_steps

Ефективний старт новачка в продажах.

Що зараз працює, а що ні? Розвіюємо міфи!


Заходь на мій особистий сайт Корисні поради: http://antikrizis.org

Заходь на мій туристичний сайт Море Турів - The Best - Вулик, Мотозавод: http://more-turiv.com.ua

Заходь на мій сайт Нерухомість Львівщини: купівля, продаж, оренда: http://RealBest.com.ua

#любомирбованько #realbest #моретурівthebest #trainingbest #продажі

Здамо в довготривалу оренду двоповерховий котедж з ремонтом і меблями у Старому Рудно, 8 лінія від траси, нема шуму, за 200 м. сосновий ліс.

Ціна - 16900 грн/міс+КП

200/84/16 площа

0673410874

Під будинком високий цоколь, площею 67 кв. м. Гарний новий євроремонт, індивідуальне опалення на газ, котел «Сеньйор Дюваль», підігрів підлоги в коридорі, кухні і у двох санвузлах.

3,5 соток землі, паркан з коричневого металопрофілю, автоматичні ворота на пульті, бруківка, стійки для сушки одягу під прозорим дашком, спортмайданчик, два входи, 3 ковані балкони, утеплений і поштукатурений фасад ззовні, вікна м/п, дах коричнева м/ч - утеплений, високий стрих, який можна переобладнати в житлові кімнати, чиста вода зі свердловини 22 м.

Котедж повністю умебльований: дорогі кухонні меблі, прихожа, спальня

Ціна оренди - 16900 грн/міс+КП

Фото: https://realbest.com.ua/estate/3279.html

0673410874

#ralbest #оренда #котедж #рудно


КУДИ РУХАЄТЬСЯ РИНОК НЕРУХОМОСТІ?

Есперти ринку, дають інтерв’ю інтернет-виданню «Domik.ua”:

Нові тренди на ринку львівської нерухомості: рієлтори-блогери, інстаграмники і модератори. Чому мешканці переїздять із заміських будинків назад до Львова — далі у матеріалі.

Журналісти порталу Domik.ua досліджують, з якими показниками стартував 2021 рік для української будівельної галузі. На черзі Західна Україна, адміністративний центр Львівської області. Які квартири у Львові дорожчають і де шукати найвигідніші варіанти, розповіли в Асоціації фахівців з нерухомості України (АФНУ), а також представники львівських агентств.

У доларовому еквіваленті нерухомість у Львові за календарний рік показала стабільне зростання на 5-10%. Про це говорить співзасновник АН «Істейт-Ексклюзив», радник президента АФНУ Євген Міщанчук.

«Це потихеньку зростають в ціні новобудови і житло класу «люкс». Якщо брати сегмент старого житлового фонду, він не показує такий приріст. Там ціни практично такі ж, як і були рік тому», — констатує фахівець.

Тенденцію до подорожчання вартості квадратних метрів відзначає і власник АН Realbest Любомир Бованько.

«З грудня 2020 року ціни пішли вгору на 5-7% на квартири в новобудовах і котеджі. Завжди вартість зростає в довгостроковій перспективі, впливає чинник інфляції. Долар просів, тому ціни зростають у доларовому еквіваленті. Крім того, у нас були апокаліптичні очікування щодо коронавірусу, тепер їх немає. Люди розуміють, що пандемія закінчується, більшість перехворіли і не бояться цього. Був відкладений попит, тепер він зірвався», — зазначає експерт.

Керівник АН «Місто» Олександр Мількович окрім вищеназваних чинників зростання цін, називає кредитування від банків і розтермінування від забудовників, а також часткову оплату квартир військовим. У місті спостерігається ажіотаж серед бажаючих придбати житло для здачі в оренду. Люди вибирають інвестиції в нерухомість як альтернативу розміщенню депозитів. Тому ліквідних об’єктів стає менше. Плюс зростає собівартість будівництва і дорожчають земельні ділянки.

Найбільшим попитом, говорить Мількович, користуються квартири вартістю близько $30 тис. За даними операторів ринку, затребуване бюджетне житло в межах міста, натомість преміальні заміські маєтки втрачають популярність.

«Величезні будинки за $500 тис., $1 млн. не хочуть купувати. Коли був локдаун, приходило дуже багато запитів з оренди і купівлі будинків. Але на поточний момент покупці знову хочуть квартири. Наситились альтанками та мангалами. Зрозуміли, що таке житло дорожче утримувати, потрібно доглядати за двором і фасадом, там гірші школи та інфраструктура. Тому люди знову повертаються у міста. Буде зростати попит на квартири», — додає Любомир Бованько.

Один із найважливіших критеріїв під час вибору житла для львів’ян — опалення, розповідає Євген Міщанчук. Рієлтори пояснюють, мешканці надають перевагу індивідуальному. Воно, на відміну від централізованого опалення, дає можливість регулювати споживання ресурсу, а отже заощаджувати.

Новобудови Львова

60-70% покупців надають перевагу житлу у новобудовах, вважає Євген Міщанчук. Популярні комплекси, в яких забудовники подбали про інфраструктуру. Покупці дивляться на наявність паркомісць на території ЖК, шкіл та дитячих садків навколо. Попит на одно- та двокімнатне житло, як найдоступніше за ціною.

Львівська область на другому місці після Київської за кількістю площі житлових будинків, прийнятих у експлуатацію у 2020 році. За даними Державної служби статистики України (Держстат), у регіоні за минулий рік здали 596 тис. кв. м житла. Це 10% від загальноукраїнського показника.

«Коли 15 років тому відбувався будівельний бум у інших містах, у Львові такого не було. Не сприяла бюрократія в місті. Я пам’ятаю, що в Івано-Франківську при в’їзді в місто виднілися одразу 50 будівельних кранів. У Львові на все місто 50 штук було важко нарахувати. Нині наздоганяємо ті темпи, які взяли інші міста 15 років тому. Плюс з 2014 року багато українців хочуть у Львові придбати житло, навіть проживаючи в іншому населеному пункті, про всяк випадок. Приїжджають із Дніпра, Запоріжжя, Києва і купують тут квартири. Вони цю нерухомість здають», — пояснює зростання будівельної галузі у регіоні Євген Міщанчук.

Львівський ринок нерухомості не насичений, доповнює колегу Любомир Бованько.

«Багато людей намагаються виїхати із села в місто або купити тут квартиру дітям. Ті, хто працюють за кордоном, щороку з кінця листопада до січня посилено інвестують кошти в нерухомість, купуючи своїм дітям і онукам житло в Україні. Поширений спосіб заробітку: вкласти гроші, коли будинок ще будується і продати, коли побудований, але ще не зданий. Тому що як тільки будівлю вводять, потрібно сплатити 5% податку із доходів і 1,5% військового збору. Люди перепоступають квартири, уникаючи цих витрат», — розповідає фахівець.

За даними пошуковика надійних новобудов Bild.ua у березні 2021 року квартири у Львові можна придбати у 111 ЖК, що споруджуються. Інвестори можуть обрати серед 11 об’єктів економкласу. 54 проєкти позиціонуються, як клас «комфорт». 30 комплексів представляють сегмент «бізнес» і 12 заявлені як елітне житло.

Середня ціна квадратного метра у будинках на стадії зведення, за словами Олександра Мільковича, — $800-850.

Найдорожчий проєкт, який на поточний момент зводять у місті, — апарт-комплекс LEV CITY. Квадратний метр там обійдеться від 81 100 грн. Інвесторам пропонують купити номер у готелі, щоб у подальшому заробляти на здачі апартаментів в оренду. Один із найбюджетніших об’єктів — ЖК Rubicon City. Ціни стартують від 11 500 грн/кв. м. За інформацією «Білд», секції першого будинку забудовник здавав із затримкою від 11-ти до 38-ми місяців від заявленої дати. Завершити другу будівлю мали наприкінці 2018 року, третю — у IV кварталі 2019 року.

Житло за найменшою вартістю забудовники пропонують у селищі Рудно (Залізничний район), у місті Винники (Личаківський район) та місцевості Рясне-2 (Шевченківський район).

«У Рудно квартира площею 60 кв. м коштує $30 тис., по $500 за кв. м. На ранньому етапі будівництва можна знайти за $400-450 за кв. м. У самому Львові — від $650 за кв. м. У новобудовах преміумкласу продають квартири по $1,3 тис. за кв. м. Найдорожча нерухомість та, де поруч розташований парк і близько до центра. Це райони Стрийського парку, природно-заповідного лісопарку «Погулянка», місцевості Кайзервальд. Найдорожче цінуються будинки клубного типу. Вони невеликі. КБ, розташовані поблизу центра у тихому районі коштують $1,3-2 тис. за кв. м», — резюмує Любомир Бованько.

Оператори ринку попереджають, що первинний ринок нерухомості залишається ризикованим сегментом. На інтерактивній мапі Асоціації західноукраїнських забудовників 20 новобудов Львова відзначені як незаконні.

Нагадаємо, що на початку 2021 року у Верховній Раді України зареєстрували проєкт Закону про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому (№ 5091). За задумом авторів, нововведення повинні убезпечити вкладення інвесторів. Пропонується ввести такі поняття як «спеціальне майнове право» і «гарантійна частка будівництва», які розширять права покупців. Однак повернути свої гроші в разі невиконання договору, інвестор зможе тільки через суд. Тому експерти радять покупцям уважно вивчати об’єкт інвестування самостійно або звертатися до профільних сервісів. Наприклад, детальний звіт про будь-яку новобудову, що цікавить, пропонують інвесторам на «Білдконтролі». Команда сервісу власноруч збирає дані про кожен комплекс, що будується в країні. Для оцінки надійності використовують авторську методику, перевіряючи ЖК по 42-х параметрах, серед яких статус земельної ділянки, дозвільні документи, паспорт і проєкти ТУ на підключення комунікацій, а також наявність довгобудів у портфелі. Зібрані дані налічують понад півсотні сторінок, включають роз’яснення експертів і консультацію юриста за інвестиційним договором

Старий житловий фонд Львова

Перша згадка про Львів відноситься до XIII століття. У міста багата історія, в тому числі містобудівна, тому на сайтах оголошень про продаж нерухомості зустрічаються малознайомі для жителів із інших регіонів України категорії будинків, а саме:

  • «польські» — п’ятиповерхові будівлі початку ХХ століття із дерев’яним перекриттям. Зустрічаються кухні без вікон, немає ліфтів, вхід іноді через балкон;
  • «польський люкс» — одні із найбільш затребуваних будинків. У 30-х роках ХХ століття їх зводила польська фірма «Люкс» для заможних городян. Будинки в стилі класицизму, з великими вікнами. Будівлі цегляні із залізобетонним перекриттям. На одному поверсі дві квартири. Кімнати з високими стелями, приміщення просторі, наприклад, площа кухні 24 кв. м. Іноді санвузол розташовується на балконі. У таких будинках також бувають «кавалерки». Це однокімнатні малометражні квартири (15-20 кв. м), де колись були кімнати для прислуги. Вхід і туалет часто винесені на балкон;
  • австрійські будинки вважаються одними із кращих серед житлової нерухомості Львова. Домівки цегляні, міцні, зі стінами 70 см, із залізобетонним перекриттям. Фасади прикрашені скульптурами і ліпниною. Площа квартир до 300 кв. м, у кожній по 5-8 кімнат. Високі стелі. Найчастіше зустрічаються два входи — парадний і «чорний».

«Менше цінуються квартири із входом через балкон і дерев’яним перекриттям. Вони простояли вже в середньому 150 років і не всі реконструйовані. Може коштувати $700 за кв. м, якщо невдала квартира. Австрійські, де залізобетонне перекриття, йдуть від $1 тис. за кв. м і більше, так як їх більше не буде. Там ціна піднімається тільки за рахунок того, що вони розташовані у центрі, житло в гарному стані. За рік подорожчали в середньому так само як і новобудови», — продовжує Євген Міщанчук.

Будинки панельного типу і хрущовського проєкту у Львові не дуже популярні, вважає радник президента АФНУ.

«Житло у панельних будинках, якщо хтось і бере, то тільки, як перехідний варіант, наприклад, молоді сім’ї. Це найдешевший сегмент. Панельні будинки в середньому цінують нижче, ніж $1 тис. за кв. м. І це в зеленій зоні та гарному районі. Далі або там, де нагромадження будинків, вартість буде ще нижче — $500-700 за кв. м. Це залежить також від розміру квартири: чим площа більша, тим нижче ціна квадратного метра. Наприклад, трикімнатну хрущовку можуть продавати в районі $40 тис., однокімнатну — за $30 тис.», — пояснює Євген Міщанчук.

При цьому оператори ринку відзначають попит на квартири у будинках чеського проєкту.

«Чешок мало у продажу. Як тільки з’являються — миттєво продаються, якщо це житло з хорошим ремонтом, тому що вони дешевші набагато. Залежно від району, трикімнатна квартира у будинку чеського проєкту може коштувати близько $50 тис., з євроремонтом і часто із меблями. У новобудові за такою ж ціною продається однокімнатна квартира», — пояснює Любомир Бованько.

Найдорожчі об’єкти старого фонду сконцентровані у центрі.

«У районі площі Ринок дешевше, ніж $2,5 тис./кв. м навіть найневдалішу квартиру там просто не купите. А якщо у житла правильне планування і відповідний краєвид із вікна — не у двір, а на Ратушу — то ціна може бути і $3-4 тис. за кв. м», — продовжує Євген Міщанчук.

Однак купити нерухомість у «серці» міста велика удача, тому що пропозицій на ринку дуже мало.

«Усе те, що могло продатися, вже продалося. Навіть «кавалерки» давно викуплені. Були площею 30 кв. м і менше, по $25 тис. розкуповували. На даний момент можна знайти хіба якийсь підвальчик або варіанти, у яких проблеми з документами», — підкреслює Любомир Бованько.

«Були по $20 тис. квартири, але таке раз у півроку і вхід через балкон, там одна якась незрозуміла кімната, без санвузла. Це квартирою не назвеш. А повноцінне однокімнатне житло від $40 тис.», — доповнює колегу Олександр Мількович.

У районах, наближених до центра, квартири в старому житловому фонді продають у середньому за $1 тис./кв. м. За найбільш доступними варіантами слід їхати на околицю Львова або в його передмістя. Як варіант рієлтори пропонують розглянути західний напрям. Зимна Вода — це село, яке межує із західною частиною міста, від нього до центра Львова 9 км. Там зареєстровано 11,5 тис. жителів. Вважається другим за чисельністю населення селом в Україні після Костянтинівки Запорізької області. Поруч розташоване селище міського типу Рудно, що знаходиться в адміністративному підпорядкуванні Залізничного району Львова.

«Котедж у районі вул. Княгині Ольги площею 120 кв. м буде коштувати $130-150 тис., мінімум за $120 тис. можна знайти. Такий же, наприклад, в селищі Рудно або селі Зимна Вода, які поруч зі Львовом, удвічі дешевше — $60 тис. Людина купує машину собі й дружині, таким чином економить гроші», — роз’яснює Любомир Бованько.

Зібравши інформацію від фахівців із нерухомості Львова, редакція склала таблицю мінімальної вартості квартир у будинках старого житлового фонду. Зауважимо, що фактичні ціни можуть відрізнятися в залежності від місця розташування, року і типу споруди, якості ремонту, способу опалення.

ЛокаціяОднокімнатна

квартира, $ США

Двокімнатна квартира, $ СШАТрикімнатна квартира, $ США
Центр містаВід 40 000Від 60 000Від 80 000
Прицентральні райониВід 40 000Від 50 000Від 70 000
Околиця містаВід 30 000Від 35 000Від 40 000

Для порівняння, у вересні 2020 року ціни в будинках старого житлового фонду Львова стартували від $600 за кв. м. Купити однокімнатну квартиру площею 35 кв. м у центрі міста можна було за $50 тис.

«Польський люкс» продавали від $1 тис./кв. м. За однокімнатні хрущовки з косметичним ремонтом просили від $30 тис. Ціни в будинках чеського проєкту варіювали від $30 тис. до $40 тис. за однокімнатну квартиру.

Продаж квартир у сучасних будинках Львова

Обираючи житло в нових уже зданих житлових комплексах, покупці в першу чергу звертають увагу на те, що знаходиться навколо, вважає Олександр Мількович.

«Люди дивляться на інфраструктуру: наявність супермаркета поруч, школи, садочка. У нас метро немає, але повинна бути трамвайна зупинка», — пояснює керівник агентства.

Квартира в будинку, побудованому після 2010 року, із якісним оздобленням, меблями і технікою обійдеться в середньому $1,2 тис. за кв. м, говорить Євген Міщанчук.

«Якщо хороший ремонт, з автономним опаленням, в красивому місці і в комплексі із парковкою, там собівартість становить майже $1,1 тис. за кв. м», — підраховує експерт.

У центрі Львова сучасних будинків небагато, оскільки там мало землі для їх зведення.

«У центрі у нас нове житло майже не здається. Це окремі випадки. Як правило, якщо забудовникам вдається десь звести новобудову, це нерухомість елітного класу. Житло економсегмента немає сенсу на тій ділянці будувати. Ціна буде не менше $1,3-1,5 тис. за кв. м», — продовжує радник президента АФНУ.

Квартири без ремонту в масивах, наближених до центру, продають від $800 до 1 тис. за кв. м. Крім центра, попитом користуються будинки у Франківському районі, який знаходиться в південній частині міста.

«Візьмемо ЖК «Добра Оселя» на вул. Княгині Ольги. Квартира трикімнатна площею 91 кв. м із ремонтом і меблями коштує $119 тис. Це $1,3 тис. за кв. м. Продали ми недавно двокімнатну в цьому комплексі площею 64 кв. м за $80 тис. — також близько $1,3 тис. за кв. м. Досить бюджетні пропозиції були від забудовника «Галжитлобуд». Наприклад, у ЖК на вул. Героїв УПА, 73 за $700-750 за кв. м ми продавали там квартири в нульовому циклі, це коли будинок побудований, але без ремонту, голі стіни», — наводить приклад Любомир Бованько.

Варіанти за найменшою вартістю можна знайти в мікрорайоні Рясне-2, нижче $500 за кв. м. Житловий масив розташований на північно-західній околиці міста. Ця локація попитом не користується через незручний транспортний розв’язок.

«До масиву можна потрапити або об’їхавши по Кільцевій дорозі, але там затори, або по вул. Шевченка, щоб дістатися до центра. А ще по дорозі залізничний переїзд. Люди, які живуть в Рясне-2, себе навіть до Львова в розмові не відносять. Кажуть, я працюю в місті і кожен день дві години дістаюся туди і назад, як пощастить. А Львів — не Київ, це дуже багато. Тому житло на 20% дешевше, і новобудови і те, що побудували 30-40 років тому», — пояснює Євген Міщанчук.

На думку фахівця, як тільки міська влада вирішить транспортну проблему, ціни в Рясне-2 вирівняються з іншими районами міста. У 2020 році мерія запланувала реконструкцію вул. Залізнична, яка сполучає мікрорайон із центром Львова.

Інформаційно-аналітичний відділ порталу, спираючись на дані рієлторів міста, склав зріз актуальних цін на квартири у сучасних будинках Львова.

ЛокаціяОднокімнатна квартира, $ США,

45 кв. м

Двокімнатна квартира, $ США,

60 кв. м

Трикімнатна квартира, $ США,

90 кв. м

Центр містаВід 58 500Від 78 000Від 110 000
Прицентральні райониВід 35 000Від 45 000Від 63 000
Околиця містаВід 30 000Від 40 000Від 45 000

Вартість може відрізнятися в залежності від локації, класу нерухомості, наявності ремонту і меблів, а також якості оздоблення.

Яку комісію просять львівські рієлтори

Загальноприйнята у Львові комісія агента із нерухомості становить 5%, стверджує Євген Міщанчук.

«На цю цифру вийшли ще понад 20 років тому. Ціна буде залежати від комплексу наданих послуг і вартості об’єкта. Рієлтор, який продає об’єкт вартістю $2 млн. не претендуватиме на 5%. Коли продають гараж за $10 тис., якщо агент буде просити менше 5%, він навіть не покриє витрати на дорогу», — наводить приклад фахівець.

Такі ж цифри називає і Любомир Бованько, каже комісія варіює від 2 до 5% в залежності від об’єкта.

«Якщо власник хоче продати щось дуже дороге, як правило, рієлтори просять менше. За однокімнатну квартиру 5% береться. Ми вкладаємо сотні доларів, навіть більше $1 тис. можемо витратити на рекламу. Це дає можливість максимальної експозиції її в гуглі, фейсбуці, інстаграмі, не враховуючи маркетплейси», — пояснює рієлтор.

Хто сплачує за послуги агентства нерухомості

У Львові в 95% випадків комісію рієлтору оплачує покупець, в 5% — продавці, запевняє Олександр Мількович.

З тим, що на даний момент у переважній більшості випадків у сегменті житлової нерухомості платить покупець погоджуються і в Асоціації фахівців з нерухомості. Однак тенденція поступово змінюється.

«Ще років 10 тому було прийнято, що тільки покупець оплачує. На поточний момент за домовленістю, може бути і навпіл. Хто замовляє послугу, як правило, той і платить. Якщо продавець звернувся до рієлтора, то відповідно, він і повинен розрахуватися. У комерційній нерухомості швидше навпаки. Люди, які займаються комерцією, якщо хочуть продати або здати в оренду, розуміють, що місяць простоювання — це мінус. Їм треба швидше і якісніше, тому вони готові платити», — зазначає Євген Міщанчук.

У Львові більшість житла продається через посередництво рієлторів, запевняє Любомир Бованько. Пояснює, що коли спочатку покупці намагаються самостійно шукати варіанти на сайтах оголошень, часто потрапляють на так звані «заманухи». Це фейкові оголошення, які розміщують недобросовісні рієлтори. Продзвонюючи такі пропозиції, покупці чують у відповідь, що квартира вже продана, але рієлтор пропонує свої послуги із пошуку житла, таким чином формуючи собі клієнтську базу. Зіткнувшись із великою кількістю «пустушок», шукачі нерухомості звертаються вже до професійних агентств.

Для більш плідної роботи львівські рієлтори опановують ремесло блогерів і інстаграмників, збираючи на своїх сторінках десятки тисяч підписників.

«Багато власників не можуть продати свою нерухомість, через те, що не хочуть платити рієлторам і ніхто об’єкти нормально не рекламує. У тренді у рієлторів заводити власні великі майданчики: телеграм-канали, вайбер-чати, сторінки в інстаграм і фейсбук. Якщо рієлтор як блогер і у нього тисячі передплатників, або він — модератор групи в соціальних мережах, у кого більше шансів продати?», — описує ситуацію на ринку фахівець.

Під який % українці готові взяти іпотеку

Євген Міщанчук співзасновник АН «Істейт-Ексклюзив» упевнений, що програма доступної іпотеки від уряду на ринок нерухомості Львова не вплине. Так як бажаючих взяти кредит на придбання нерухомості, небагато.

На початку року Кабінет Міністрів України запустив нову іпотечну програму, завдяки якій банки зможуть видавати позики на придбання нерухомості під 7% річних. Розраховувати на державну допомогу можуть громадяни України, які відповідають вимогам про наявність/відсутність нерухомості і вимогам по доходах (місячний дохід сім’ї не повинен перевищувати десятикратного розміру середньої заробітної платні в регіоні, де розташована нерухомість). Перші сім банків приєдналися до програми в кінці лютого і готові видавати кредити за таких умов:

  • вартість житла — до 2,5 млн. грн;
  • термін кредиту — до 20-ти років;
  • розмір першого внеску — від 15%;
  • сума іпотечного кредиту — до 2 млн. грн.

Любомир Бованько вважає, що активізація іпотечного кредитування спричинить подорожчання квадратних метрів. Експерт наводить приклад європейських країн.

Так у швейцарських банках видають кредити позичальникам за від’ємною ставкою. Відсоткова ставка Національного банку Швейцарії встановлена на рівні мінус 0,75%. Фінансові установи змушені доплачувати центробанку за зберігання надлишкових коштів. У той же час вартість будинків і квартир у багатьох регіонах країни за останнє десятиліття практично подвоїлась. Від’ємні ставки також зустрічаються у кредитних організаціях Данії, Швеції та Японії.

«Якщо ми йдемо таким шляхом, це дозволить збільшити попит. Але потрібно розуміти, що в результаті виросте ціна на нерухомість», — попереджає власник агентства.

Аби іпотека користувалася попитом, ставка повинна бути не вище 6%, говорить Олександр Мількович.

Прогнози від львівських експертів із нерухомості

Львівські фахівці з нерухомості одностайні в думці, що квартири у 2021 подорожчають.

Керівник АН «Місто» Олександр Мількович прогнозує зростання на рівні 10% за рік.

«За умови валютної стійкості, яку ми бачимо останні кілька років, нерухомість виросте на 5-10% максимум. Це нормальний процес. Ринок любить тишу. Якщо долар починає йти вгору або вниз, він завмирає. Учасники вичікують: одні бояться продавати, інші — купувати», — уточнює радник президента АФНУ Євген Міщанчук.

Власник АН Realbest Любомир Бованько вважає, що житло додасть в ціні до 15%. Цьому, пояснює фахівець, сприятиме економічний розвиток. Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings прогнозує поліпшення ситуації в економіці України у 2021 році. Реальний ВВП країни виросте на 4,1%.

«Якщо взяти житло у наших найближчих сусідів поляків, воно приблизно вдвічі дорожче. Вищі ціни у Чорногорії, Чехії, Словаччині. У нас нерухомість буде ще рости і рости. У багатьох людей немає інших інструментів, куди вкласти гроші. Банкам не довіряють. Депозити не приносять такого прибутку, плюс їх обкладають податком. Людина отримує 8% річних — це навіть рівень інфляції не перекриває. Не всі вміють будувати бізнес, торгувати на біржі, купувати криптовалюту, золоті монети або дорогоцінні камені. Для пересічного українця нерухомість — це єдиний спосіб зберегти і примножити свої кошти», — пояснює свою позицію фахівець.

Однак подорожчання більше стосуватиметься бюджетних сегментів, так як попит на елітні заміські будинки падає.

Інформацію взято з інтернет ресурсу domik.uaКУДИ РУХАЄТЬСЯ РИНОК НЕРУХОМОСТІ?

Есперти ринку, дають інтерв’ю інтернет-виданню «Domik.ua”:

Нові тренди на ринку львівської нерухомості: рієлтори-блогери, інстаграмники і модератори. Чому мешканці переїздять із заміських будинків назад до Львова — далі у матеріалі.

Журналісти порталу Domik.ua досліджують, з якими показниками стартував 2021 рік для української будівельної галузі. На черзі Західна Україна, адміністративний центр Львівської області. Які квартири у Львові дорожчають і де шукати найвигідніші варіанти, розповіли в Асоціації фахівців з нерухомості України (АФНУ), а також представники львівських агентств.

У доларовому еквіваленті нерухомість у Львові за календарний рік показала стабільне зростання на 5-10%. Про це говорить співзасновник АН «Істейт-Ексклюзив», радник президента АФНУ Євген Міщанчук.

«Це потихеньку зростають в ціні новобудови і житло класу «люкс». Якщо брати сегмент старого житлового фонду, він не показує такий приріст. Там ціни практично такі ж, як і були рік тому», — констатує фахівець.

Тенденцію до подорожчання вартості квадратних метрів відзначає і власник АН Realbest Любомир Бованько.

«З грудня 2020 року ціни пішли вгору на 5-7% на квартири в новобудовах і котеджі. Завжди вартість зростає в довгостроковій перспективі, впливає чинник інфляції. Долар просів, тому ціни зростають у доларовому еквіваленті. Крім того, у нас були апокаліптичні очікування щодо коронавірусу, тепер їх немає. Люди розуміють, що пандемія закінчується, більшість перехворіли і не бояться цього. Був відкладений попит, тепер він зірвався», — зазначає експерт.

Керівник АН «Місто» Олександр Мількович окрім вищеназваних чинників зростання цін, називає кредитування від банків і розтермінування від забудовників, а також часткову оплату квартир військовим. У місті спостерігається ажіотаж серед бажаючих придбати житло для здачі в оренду. Люди вибирають інвестиції в нерухомість як альтернативу розміщенню депозитів. Тому ліквідних об’єктів стає менше. Плюс зростає собівартість будівництва і дорожчають земельні ділянки.

Найбільшим попитом, говорить Мількович, користуються квартири вартістю близько $30 тис. За даними операторів ринку, затребуване бюджетне житло в межах міста, натомість преміальні заміські маєтки втрачають популярність.

«Величезні будинки за $500 тис., $1 млн. не хочуть купувати. Коли був локдаун, приходило дуже багато запитів з оренди і купівлі будинків. Але на поточний момент покупці знову хочуть квартири. Наситились альтанками та мангалами. Зрозуміли, що таке житло дорожче утримувати, потрібно доглядати за двором і фасадом, там гірші школи та інфраструктура. Тому люди знову повертаються у міста. Буде зростати попит на квартири», — додає Любомир Бованько.

Один із найважливіших критеріїв під час вибору житла для львів’ян — опалення, розповідає Євген Міщанчук. Рієлтори пояснюють, мешканці надають перевагу індивідуальному. Воно, на відміну від централізованого опалення, дає можливість регулювати споживання ресурсу, а отже заощаджувати.

Новобудови Львова

60-70% покупців надають перевагу житлу у новобудовах, вважає Євген Міщанчук. Популярні комплекси, в яких забудовники подбали про інфраструктуру. Покупці дивляться на наявність паркомісць на території ЖК, шкіл та дитячих садків навколо. Попит на одно- та двокімнатне житло, як найдоступніше за ціною.

Львівська область на другому місці після Київської за кількістю площі житлових будинків, прийнятих у експлуатацію у 2020 році. За даними Державної служби статистики України (Держстат), у регіоні за минулий рік здали 596 тис. кв. м житла. Це 10% від загальноукраїнського показника.

«Коли 15 років тому відбувався будівельний бум у інших містах, у Львові такого не було. Не сприяла бюрократія в місті. Я пам’ятаю, що в Івано-Франківську при в’їзді в місто виднілися одразу 50 будівельних кранів. У Львові на все місто 50 штук було важко нарахувати. Нині наздоганяємо ті темпи, які взяли інші міста 15 років тому. Плюс з 2014 року багато українців хочуть у Львові придбати житло, навіть проживаючи в іншому населеному пункті, про всяк випадок. Приїжджають із Дніпра, Запоріжжя, Києва і купують тут квартири. Вони цю нерухомість здають», — пояснює зростання будівельної галузі у регіоні Євген Міщанчук.

Львівський ринок нерухомості не насичений, доповнює колегу Любомир Бованько.

«Багато людей намагаються виїхати із села в місто або купити тут квартиру дітям. Ті, хто працюють за кордоном, щороку з кінця листопада до січня посилено інвестують кошти в нерухомість, купуючи своїм дітям і онукам житло в Україні. Поширений спосіб заробітку: вкласти гроші, коли будинок ще будується і продати, коли побудований, але ще не зданий. Тому що як тільки будівлю вводять, потрібно сплатити 5% податку із доходів і 1,5% військового збору. Люди перепоступають квартири, уникаючи цих витрат», — розповідає фахівець.

За даними пошуковика надійних новобудов Bild.ua у березні 2021 року квартири у Львові можна придбати у 111 ЖК, що споруджуються. Інвестори можуть обрати серед 11 об’єктів економкласу. 54 проєкти позиціонуються, як клас «комфорт». 30 комплексів представляють сегмент «бізнес» і 12 заявлені як елітне житло.

Середня ціна квадратного метра у будинках на стадії зведення, за словами Олександра Мільковича, — $800-850.

Найдорожчий проєкт, який на поточний момент зводять у місті, — апарт-комплекс LEV CITY. Квадратний метр там обійдеться від 81 100 грн. Інвесторам пропонують купити номер у готелі, щоб у подальшому заробляти на здачі апартаментів в оренду. Один із найбюджетніших об’єктів — ЖК Rubicon City. Ціни стартують від 11 500 грн/кв. м. За інформацією «Білд», секції першого будинку забудовник здавав із затримкою від 11-ти до 38-ми місяців від заявленої дати. Завершити другу будівлю мали наприкінці 2018 року, третю — у IV кварталі 2019 року.

Житло за найменшою вартістю забудовники пропонують у селищі Рудно (Залізничний район), у місті Винники (Личаківський район) та місцевості Рясне-2 (Шевченківський район).

«У Рудно квартира площею 60 кв. м коштує $30 тис., по $500 за кв. м. На ранньому етапі будівництва можна знайти за $400-450 за кв. м. У самому Львові — від $650 за кв. м. У новобудовах преміумкласу продають квартири по $1,3 тис. за кв. м. Найдорожча нерухомість та, де поруч розташований парк і близько до центра. Це райони Стрийського парку, природно-заповідного лісопарку «Погулянка», місцевості Кайзервальд. Найдорожче цінуються будинки клубного типу. Вони невеликі. КБ, розташовані поблизу центра у тихому районі коштують $1,3-2 тис. за кв. м», — резюмує Любомир Бованько.

Оператори ринку попереджають, що первинний ринок нерухомості залишається ризикованим сегментом. На інтерактивній мапі Асоціації західноукраїнських забудовників 20 новобудов Львова відзначені як незаконні.

Нагадаємо, що на початку 2021 року у Верховній Раді України зареєстрували проєкт Закону про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому (№ 5091). За задумом авторів, нововведення повинні убезпечити вкладення інвесторів. Пропонується ввести такі поняття як «спеціальне майнове право» і «гарантійна частка будівництва», які розширять права покупців. Однак повернути свої гроші в разі невиконання договору, інвестор зможе тільки через суд. Тому експерти радять покупцям уважно вивчати об’єкт інвестування самостійно або звертатися до профільних сервісів. Наприклад, детальний звіт про будь-яку новобудову, що цікавить, пропонують інвесторам на «Білдконтролі». Команда сервісу власноруч збирає дані про кожен комплекс, що будується в країні. Для оцінки надійності використовують авторську методику, перевіряючи ЖК по 42-х параметрах, серед яких статус земельної ділянки, дозвільні документи, паспорт і проєкти ТУ на підключення комунікацій, а також наявність довгобудів у портфелі. Зібрані дані налічують понад півсотні сторінок, включають роз’яснення експертів і консультацію юриста за інвестиційним договором

Старий житловий фонд Львова

Перша згадка про Львів відноситься до XIII століття. У міста багата історія, в тому числі містобудівна, тому на сайтах оголошень про продаж нерухомості зустрічаються малознайомі для жителів із інших регіонів України категорії будинків, а саме:

  • «польські» — п’ятиповерхові будівлі початку ХХ століття із дерев’яним перекриттям. Зустрічаються кухні без вікон, немає ліфтів, вхід іноді через балкон;
  • «польський люкс» — одні із найбільш затребуваних будинків. У 30-х роках ХХ століття їх зводила польська фірма «Люкс» для заможних городян. Будинки в стилі класицизму, з великими вікнами. Будівлі цегляні із залізобетонним перекриттям. На одному поверсі дві квартири. Кімнати з високими стелями, приміщення просторі, наприклад, площа кухні 24 кв. м. Іноді санвузол розташовується на балконі. У таких будинках також бувають «кавалерки». Це однокімнатні малометражні квартири (15-20 кв. м), де колись були кімнати для прислуги. Вхід і туалет часто винесені на балкон;
  • австрійські будинки вважаються одними із кращих серед житлової нерухомості Львова. Домівки цегляні, міцні, зі стінами 70 см, із залізобетонним перекриттям. Фасади прикрашені скульптурами і ліпниною. Площа квартир до 300 кв. м, у кожній по 5-8 кімнат. Високі стелі. Найчастіше зустрічаються два входи — парадний і «чорний».

«Менше цінуються квартири із входом через балкон і дерев’яним перекриттям. Вони простояли вже в середньому 150 років і не всі реконструйовані. Може коштувати $700 за кв. м, якщо невдала квартира. Австрійські, де залізобетонне перекриття, йдуть від $1 тис. за кв. м і більше, так як їх більше не буде. Там ціна піднімається тільки за рахунок того, що вони розташовані у центрі, житло в гарному стані. За рік подорожчали в середньому так само як і новобудови», — продовжує Євген Міщанчук.

Будинки панельного типу і хрущовського проєкту у Львові не дуже популярні, вважає радник президента АФНУ.

«Житло у панельних будинках, якщо хтось і бере, то тільки, як перехідний варіант, наприклад, молоді сім’ї. Це найдешевший сегмент. Панельні будинки в середньому цінують нижче, ніж $1 тис. за кв. м. І це в зеленій зоні та гарному районі. Далі або там, де нагромадження будинків, вартість буде ще нижче — $500-700 за кв. м. Це залежить також від розміру квартири: чим площа більша, тим нижче ціна квадратного метра. Наприклад, трикімнатну хрущовку можуть продавати в районі $40 тис., однокімнатну — за $30 тис.», — пояснює Євген Міщанчук.

При цьому оператори ринку відзначають попит на квартири у будинках чеського проєкту.

«Чешок мало у продажу. Як тільки з’являються — миттєво продаються, якщо це житло з хорошим ремонтом, тому що вони дешевші набагато. Залежно від району, трикімнатна квартира у будинку чеського проєкту може коштувати близько $50 тис., з євроремонтом і часто із меблями. У новобудові за такою ж ціною продається однокімнатна квартира», — пояснює Любомир Бованько.

Найдорожчі об’єкти старого фонду сконцентровані у центрі.

«У районі площі Ринок дешевше, ніж $2,5 тис./кв. м навіть найневдалішу квартиру там просто не купите. А якщо у житла правильне планування і відповідний краєвид із вікна — не у двір, а на Ратушу — то ціна може бути і $3-4 тис. за кв. м», — продовжує Євген Міщанчук.

Однак купити нерухомість у «серці» міста велика удача, тому що пропозицій на ринку дуже мало.

«Усе те, що могло продатися, вже продалося. Навіть «кавалерки» давно викуплені. Були площею 30 кв. м і менше, по $25 тис. розкуповували. На даний момент можна знайти хіба якийсь підвальчик або варіанти, у яких проблеми з документами», — підкреслює Любомир Бованько.


Яку бізнес-модель ти будуєш? Ти перша скрипка, диригент чи настройщик рояля?

Тисни на відео і включи звук:Море Турів - The Best - Вулик, Мотозавод:
Сайт: http://more-turiv.com.ua
Нерухомість Львівщини: купівля, продаж, оренда
Сайт: http://realbest.com.uа
#любомирбованько #realbest #моретурівthebest

ВЕБІНАР «ЯК ВЛАСНИКУ ПОДОРОЖЧЕ І ПОШВИДШЕ ПРОДАТИ СВОЮ НЕРУХОМІСТЬ?‼️»

Варіанти продажу об’єкта нерухомості:

1. ВЛАСНИК РЕКЛАМУЄ САМ:
ПЕРЕВАГИ:
• Не платить ріелторам.
• Сам контролює процес.
НЕДОЛІКИ:
• Затрата нервів, часу, грошей;
• Обмеження 1-2 торканнями до Покупця, тоді як більшість людей приймає рішення про покупку після 7-8 контакту (торкання);
• Ріелтори не хочуть пропонувати та рекламувати такий об’єкт, а по статистиці 73% продаж робляться з допомогою ріелторів;
• Часто власники не вміють правильно рекламувати і презентувати свою нерухомість. Роблять не правильні фото, поганий текстовий опис, використовують неефективні канали реклами або даючи її замало, при переговорах збиваються на непотрібні деталі, проявляють занадто велику зацікавленість у продажі чи навпаки ведуть себе зарозуміло та інше;
• Як правило, власники ставлять занадто високу ціну, а тому багато потенційних Покупців оминають такі оголошення;
• Клієнти потребують уваги та ввічливого обслуговування, а також компромісів, тому рідко, які власники можуть це забезпечити.

2. ОДИН ОБ'ЄКТ РЕКЛАМУЮТЬ КІЛЬКА РЕЛТОРІВ.
ПЕРЕВАГИ:
• Власник економить на рекламі;
• Є така ілюзія, що раз багато людей займаються, то більше Покупців довідаються і швидше куплять
НЕДОЛІКИ:
• Професійні ріелтори уникають таких об’єктів, або роблять мінімальну безкоштовну рекламу;
• При показах Покупцям або не показують такі об’єкти, або показують їх як невигідні варіанти у порівняні з своїми ексклюзивними об’єктами;
• Немає відповідального, тому, як кажуть у народі: «У семи няньок дитина без ока», ніхто толком цим об’єктом не займається і як правило, Об’єкт продається дуже довго;
• Ріелтори, щоб Покупець звернув увагу, без дозволу власника, занижують ціну об’єкта в рекламі, а інші ріелтори, які це бачать, також починають занижувати ціну.
• При цьому варіанті продажу часто буває, що об’єкт рекламують ріелтори, які навіть не оглянули даний об’єкт, а просто взяли чужі неякісні фото і текст, тому спотворюють інформацію про об’єкт, не знаючи нічого про реальні переваги та недоліки;
• Коли один і той же об’єкт рекламують багато ріелторів з різними цінами, але подібним описом і фото, складається враження, що це або фейковий об’єкт або це неліквід, який давно не можуть продати.
• Якщо немає гарантій оплати зі сторони Власника, посередники працюють в інтересах Покупців, тим самим знецінюючи об’єкт і завжди займаючи сторону Покупців у всіх переговорах.

3. ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДОГОВІР НА ПРОДАЖУ ОБ’ЄКТА З ОДНИМ РІЕЛТОРОМ:
ПЕРЕВАГИ:
• Найпрофесійніші ріелтори, як правило, працюють тільки за ексклюзивним договором. Це фахівці, які в основному працюють в інтересах Продавця, а не Покупця, тому продають дорого і швидко багато об’єктів, за рахунок дорогого і якісного онлайн і офлайн маркетингу. При такому варіанті продажу залучають до спіпраці не окремих ріелторів, як це намаються зробити деякі Власники, а всієї професійної ріелторської спільноти, гарантуючи своїм колегам максимально вигідні і безпечні умови співпраці.
• При показах Покупцям першочергово показують свої ексклюзивні об’єкти або ексклюзивні об’єкти своїх колег, так як мають гарантію оплати від Власника.
• Є відповідальна людина, яка матеріально зацікавлена у якомога стисліший термін продати об’єкт Власника за максимально високою ціною.
• При цьому варіанті продажу ріелтор знає про об’єкт все, його реальні переваги та недоліки, тому доносить достовірну інформацію, концентруючи увагу Покупця на перевагах.
• Перед початком продажу ріелтор ретельно вивчає документи по об’єкту та організовує вирішення всіх проблем.
• Якщо є гарантія оплати зі сторони Власника, ріелтор працює в інтересах Продавця, намагається продати об’єкт за максимальною ціною і якомога швидше і завжди займаючи сторону Продавця у всіх переговорах з Покупцями та іх посередниками.
• Економія уваги, нервів, часу, грошей Власника;
• Вміння підтримувати довготривалі стосунки не обмежуючись 1-2 торканнями до Покупця, так як більшість людей приймає рішення про покупку після 7-8 контакту (торкання);
• Ріелтори готові вкладати кошти в рекламу ексклюзивних об’єктів і в першу чергу пропонують їх потенційним Покупцям, а по статистиці 73% продаж робляться з допомогою ріелторів;
• Ріелтор, який продає ексклюзивний Об’єкт з легкістю залучає до співпраці інших ріелторів, тому що є гарантія оплати і безпеки зі сторони Власника.
• Швидкість продажу залежить від правильної стартової ціни та стратегії продажу (торг зверху чи торг знизу). Ріелтор уважно аналізує ціни в районі на цей вид нерухомості, який продає по ексклюзивному договорі та пропонує старт продажу з правильної ціни, формуючи високий попит;
• За допомогою масової дорогої реклами ріелтор досягає максимальної експозиції об’єкта в перші 3 тижні від старту продажів, а саме в перші 3 тижні є максимальна увага Покупців до нового Об’єкта на ринку.
• При торгах з Покупцями треба бути максимально уважним, терпеливим, гнучким і одночасно ввічливим, а це потребує великого досвіду і професійної підготовки, яка здобувається в процесі роботи і спеціального навчання.
Ексклюзивний договір дає можливість ріелтору відстоювати інтереси Продавця в складних і жорстких переговорах з Покупцями і посередниками, залишаючись при цьому виваженим і конструктивним, щоб не зірвати переговори.

НЕДОЛІКИ:
• Імовірність попасти на дилетантів, які видають себе за професіоналів і це нівелює всі переваги ексклюзивного договору.

P.S. Проте, це можливо перевірити.
Нехай ріелтори покажуть рекламу об’єктів. Зверніть увагу, шановні Власники, чи хотіли б Ви, щоб Ваш об’єкт так рекламували, також нехай розкажуть, що продали за останні 3-4 місяці, чи можуть власники з якими вони працювали, дати їм рекомендацію при зустрічі чи телефонній розмові.

#RealBest - ВИБИРАЙ ЗАВЖДИ НАЙРКАЩЕ!
Наш сайт з реальними об‘єктами: http://realbest.com.ua

Хочеш продати нерухомість у Львові чи околицях?
Дзвони: 0673410874
Залиш заявку тут: http://realbest.site

Наша франшиза та курси ріелторів і керівників агенцій нерухомості:
http://realbest.top

Згадав свою буремну юність, а вона була не легкою і непростою...

Колись, давним-давно, років так, 25-35 тому, вміння битися було життєвою необхідністю і навіть, способом виживання, а не просто спортом...

Всі ці вуличні розбірки 80-х і 90-х зараз виглядають доволі безглуздо і дико, проте вони формували і загартовували характер, робили людей завзятими, витривалими і сильними.

Тому моє покоління чоловіків часто може дати фору значно молодшим і не тільки в спорті

Зараз навики і принципи набуті в юності допомагають моєму поколінню і мені зокрема, не тільки підтримувати спортивну форму, але й протистояти життєвим викликам і успішно долати різноманітні труднощі в житті і бізнесі.

До речі, різні удари руками і ногами по груші, це прекрасне спортивне тренування всього тіла!

Розвиває і швидкість, і силу, і спритність, і гнучкість, і витривалість, такий собі бойовий крос-фіт, який зараз набув великої популярності.

Рекомендую чоловікам, і навіть жінкам, ввести в свої спортивні тренування удари руками і ногами по різних грушах.

Це високоінтенсивне навантаження, яка розвиває всі групи м‘язів і спалює купа калорій.

Крім того, стверджую, як психолог, здатність фізично дати відпір противнику, не тільки збільшує впевненість і стресостійкість, а й зменшує тривожність і різні страхи.

Вважаю, що навіть зараз, варто вміти битися, тому що це ваш вклад у своє здоров’я і безпеку, завдяки цьому навику, ваші шанси на виживання різко зростають в різних непередбачуваних ситуаціях, від яких ніхто не застрахований і тепер...ЩО РОБИТИ, КОЛИ ЗАСТІЙ І НЕМАЄ ПРОФЕСІЙНОГО РОСТУ?‼️

Тисни на відео і включи звук:

‼️Запис вебінару https://www.instagram.com/tv/CKR2SGihm5N/?igshid=k0illlu5md9a
На цьому вебінарі я розповім як вийти із зачарованого кола посередніх результатів і невдач.
Можливо тобі вже стало не цікаво займатися тим самим, хочеться чогось нового і цікавішого?
Ти хочеш якихось інших результатів, здається, що в своїй темі ти вже все освоїв/ла і нема далі куди рости, це вже стеля і що тобі робити далі?
Тебе злять оті смішні люди, ті новачки, які повні ентузіазму і позитивних очікувань, бо вони не знають, з чим їм прийдеться зіштовхнутися....
Ти б хотів/ло щось змінити, проте не знаєш що і як, але те, що зараз, вже немає сил терпіти, але й нового не маєш нічого...
На цьому вебінарі, я допоможу знайти свій шлях до професійного зростання, до високих результатів іі як уникнути професійного вигорання

ВЕБІНАР, ДЛЯ ТИХ, ХТО ПОЧАВ ЯКУСЬ НОВУ СПРАВУ НЕДАВНО, А ВОНА НЕ ВДАЄТЬСЯ І ХОЧЕТЬСЯ ВСЕ КИНУТИ ЧЕРЕЗ ЧИСЛЕННІ ТРУДНОЩІ І ПРОБЛЕМИ...

Дивися і нова робота чи бізнес піде 100%‼️
Тисни на відео і включи звук

ЗАПИС ВЕБІНАРУ ТУТ:

Дивися в Інстаграмі: https://www.instagram.com/tv/CJ_3ktmBeUH/?igshid=16jxzpiciyq3x

Або на Фейсбук: https://www.facebook.com/lbovanko/videos/3647372458641781/?d=n

ВЕБІНАР, ДЛЯ ТИХ, ХТО ПОЧАВ ЯКУСЬ НОВУ СПРАВУ НЕДАВНО, А ВОНА НЕ ВДАЄТЬСЯ І ХОЧЕТЬСЯ ВСЕ КИНУТИ‼️
ОСЬ ТАКЕ МОЖНА ПОЧУТИ:
Немає продажів зараз
Невдалий час
Криза
Не моє
Не думав/ла, що так буде важко!
І що, то все треба вивчити?
І то стільки всього треба зробити, а гарантій, що вийде не має...
Я роблю все, а мені нічого не вдається!
Всі мої клієнти якісь одні дибіли

Я спробую ще раз і як не вийде, то всьо

Ну мені не везе, я так і знав/ла

Всі винні навколо, що не вдається мені

І т.д і т.п.

ВПІЗНАЛИ СЕБЕ?!! ПСИХОЛОГІЧНИЙ ВЕБІНАР ДЛЯ ТИХ, ХТО ПОЧАВ ПРАЦЮВАТИ В НОВІЙ ДЛЯ СЕБЕ СФЕРІ, А РОБОТА ЧИ БІЗНЕС НЕ ЙДЕ І ДУЖЕ ВСЕ ВАЖКО, А ВІРА І БАЖАННЯ ВЖЕ ПОКИДАЄ ВАС, ХОЧЕТЬСЯ ВСЕ ЗАБУТИ, ЗАБИТИ І ЗАБУТИСЯ

Я вас розумію, бо сам за свої 47 років, багато раз розпочинав нові справи і не все вдавалося легко і було купа різних першкод

І сьогодні як підприємець з досвідом, бізнес-тренер і психолог поділюся з вами, як витримати пройти ось цей важкий період становлення в новій для вас сфері діяльності

Я маю великий досвід у сфері створення і розвитку відділів продажу, перший відділ продажу реламних послуг я створив ще в далекому 1999 рокі у великому медіахолдингу.

Я створював великі команди не тільки в в сфері реклами, а й МЛМ-бізнесу, нерухомості, туризмі.

Також я провів сотні тренінгів на різні теми і персонально консультував сотні людей як коуч і бізнес-тренер, раніше я цим професійно систематично займався.

ТЕПЕР Я МОЖУ СКАЗАТИ НАСТУПНЕ, ПРИ НОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАВЖДИ ВИНИКАЮТЬ ТІ САМІ ТИПОВІ ТРУДНОЩІ І Є ПЕРЕВІРЕНІ ЧАСОМ МЕТОДИ І ПРИЙОМИ ЯК ЇХ ПОДОЛАТИ

Задайте собі наступне запитання, шановне панство:

А що у вашій професії чи галузі всім не вдається робота?

Чи в інших все продається і то багато продається...

Чи ви одні такі, що проходите цей шлях?

Чого важливого ви не робите чи не вивчили, щоб все вдалося?

ВИ Ж ЗНАЄТЕ!

Підкоректуйте свої думки, дії, а головне оточення, яке породжує ваші думки і дії

А ще спитайте себе, куди ваша увага направлена?

Що шукаєте каку чи подарунки долі?

Куди увага, туди енергія, що шукаєте те й знаходите!

Грошей вам побільше, здоров‘я і радощів

P.S. А ще важливо що ви поширюєте навколо і розповсюджуєте, то до вас і поверенеться. Розповсюджуйте щось таке, чого би вам собі хотілос

Ведучий і автор вебінару, я, Любомир Бованько - психолог, бізнес-тренер, підприємець, автор книги «Три сходини до успіху і щастя»

Мій сайт тренера: http://antikrizis.org

Мій сайт по турах: http://more-turiv.com.ua

Мій сайт по нерухомості: http://realbest.com.ua

#вебінар #любомирбованько #тренінг #realbest #моретурівthebest #trainingbest

Послання лікаря Василя Казьміна:

Ця пам’ятка для ВАС:
Епідемія закінчиться, коли всі перехворіють ковідом. Йде природний відбір. Люди похилого віку і хворі будуть вмирати, залишаться тільки здорові. Ось тому, якщо хочете залишитися в живих, займайтеся профілактикою. Постарайтеся, по можливості, бувати на свіжому повітрі, де більше кисню! Особливо корисний сосновий ліс.
Пийте чай з лимоном і імбиром. Вітаміну С багато в шипшині. У грудні – січні в соснових гілках накопичується найбільша кількість вітаміну С.
Також треба приймати вітамін Д. У раціон завжди включайте рибу, багату на вітамін Д. Чи купуйте риб’ячий жир. Ось тоді легко перенесете Ковід.

1. Ми можемо жити з вірусом корони місяцями або роками. Не будемо заперечувати цього або панікувати. Не будемо витрачати наше життя даремно. Давайте навчимося жити з цією правдою.

2. Надмірне закриття маски і носіння рукавичок неправильно!

3. Часте миття рук і фізичне відстань в два метри – кращий спосіб захистити вас.

4. Якщо у вас немає вдома хворого з короновірусні хворобою, вам більше не потрібно дезінфікувати домашні поверхні.

5. Покупки в супермаркеті і т.д.
Упаковка продуктів, заправки, візки для покупок і банкомати не викликають зараження. Вимий руки і живи як зазвичай.

6. Вірус корони не є харчової інфекцією. Захворювання пов’язане з краплею інфекції, наприклад з грипом. Абсолютного ризику перенесення коронного розряду при замовленні їжі немає.

7. Ви можете втратити нюх при багатьох алергіях і вірусних інфекціях. Це просто неспецифічний симптом коронавирусу.

8. Прийшовши додому, не потрібно відразу переодягатися і приймати душ.

9. Вірус корони не висить у повітрі. Це респіраторно-крапельна інфекція, яка потребує тісного контакту.

10. Ви можете добре проводити час в парках, дотримуючись фізичну дистанцію.

11. Проти вірусу корони досить використовувати звичайне мило, а не антибактеріальне. Це вірус, а не бактерія.

12. Вам не потрібно турбуватися про замовлення їжі. При бажанні, її можна розігріти в мікрохвильовці.

13 Шанси принести коронавірус додому з взуттям, схожі на удар блискавки двічі в день! Я працюю проти вірусів 20 років.

14. Ви не можете захистити себе від вірусу, вживаючи оцет, тростинний цукор і імбир! Це для імунітету, а не для лікування!

15. Тривале носіння маски негативно позначиться на вашому диханні і рівні кисню. Просто надіньте маску в натовпі.

16. Носити рукавички – теж погана ідея. Вірус може накопичуватися в рукавичках і легко передаватися при дотику до обличчя. Руки краще мити регулярно.

17. Постійне перебування в стерильному середовищі, знижує безпеку. Будь ласка, ходіть в парк і на пляж регулярно, навіть якщо ви їсте продукти, що підвищують імунітет. Імунітет організму підвищується, якщо ви сидите вдома, але не їсте смажену, гостру, солодку їжу і сладкогазірованние напої. Ми повинні навчитися жити з вірусом корони.

18. Надішліть це повідомлення своїм друзям, щоб вони могли свідомо розслабитися.

* Небезпеки маски для обличчя *

а) Маску слід використовувати протягом обмеженого часу.
Якщо ви носите її довгий час:
1. Зменшує вміст кисню в крові. *
2. Знижується постачання мозку киснем. *
3. Ви відчуваєте слабкість. *
4. Це може привести до смерті. *

Порада

Я бачу багато людей в масках в машинах. Це НЕВІГЛАСТВО !.

а) Чи не використовувати вдома. *

б) Використовуйте тільки в тісному контакті з одним або декількома людьми в людному місці.

в) Зменшіть її використання при тривалому карантині. *

* Щоб залишатися в безпеці *

Препарати, що застосовуються в ізольованих лікарнях:

1. Вітамін C 1000 *
2. Вітамін E (E) *
3. Посидьте на сонці 15-20 хвилин в 10-12 ч. *
4. Їжте одне яйце в день.
5. Відпочинок / сон не менше 7-8 годин.
6. Пийте 1,5 літра води в день.
7. Всі страви повинні бути гарячими (не холодною). *

* Пам’ятайте, що значення pH вірусу корони варіюється від 5,5 до 8,5 *

* Отже, все, що нам потрібно зробити, щоб позбутися від вірусу, – це споживати лужну їжу, більше, ніж рівень вірусу *.

* Зелений лимон – pH 9/9 *
* Жовтий лимон – 8,2 pH *
* Авокадо – 15,6 pH *
* Часник – 13,2 pH *
* Манго – pH 7/8 *
* Мандарин – 8,5 pH *
* Ананас – 12,7 pH *
* Апельсин – 9,2 pH *

* Коронавірус – симптоми:

1. Сверблячка в горлі *
2. Сухість в горлі *
3. Сухий кашель *
4. Висока температура *
5. Задишка *
6. Втрата нюху *

* З теплою водою лимон вбиває вірус, перш ніж він досягає легенів.

Не зберігайте цю інформацію при собі, діліться нею з усіма своїми знайомими і друзями.

Бажаю здоров’я і довгих років життя.

Тест називається Cognitive Reflection Test (CRT), тобто перевірка когнітивної рефлексії. Для того, щоб визначити рівень свого інтелекту, зовсім не обов’язково проходити тестування із сотні питань, – достатньо всього трьох. Даний тест придумав професор Йельського університету Шейн Фредерік. Вчений хотів вияснити, наскільки людина здатна сприймати складне, яке здається простим на перший погляд.

1. Бейсбольна бита і м’яч разом коштують 1 долар і 10 центів. Бита дорожче м’яча на один долар. Скільки коштує м’яч?

2. 5 машин за 5 хвилин виробляють 5 речей. Скільки часу потрібно 100 машинам, щоб виробити 100 речей?

3. Озеро заростає лататтям. Кожний день їх площа збільшується вдвічі. Повністю озеро заросте за 48 днів. За скільки днів квіти займуть половину його поверхні?

Купівля, продаж та оренда нерухомості у Львові та львівській області

Продаж житла:
1 кімнатні квартири: https://cutt.ly/lh57zgv
2 кімнатні квартири: https://cutt.ly/jh53kpF
3 кімнатні квартири: https://cutt.ly/oh53mkh
4 кімнатні квартири: https://cutt.ly/Hh53Y9D
Будинки: https://cutt.ly/Th54LbD
Продаж комерційної нерухомості: https://cutt.ly/3h58qfh
Оренда житла:
1 кімнатні квартири: https://cutt.ly/lh58jMz
2 кімнатні квартири: https://cutt.ly/Fh58b1t
Оренда комерційної нерухомісті: https://cutt.ly/sh58SAB

Дзвоніть нам за номером +38 067 341 08 74
Агенція нерухомості “RealBest” http://realbest.com.ua/

РАННЄ БРОНЮВАННЯ НА ВЕСНУ-ЛІТО-ОСІНЬ 2021 РОЗПОЧАЛОСЯ‼️
Є 4 стадії раннього бронювання на 2021‼️Так є щороку, раніше бронюєш, платиш менше і вибір більший
Нульова до 01.01.21 – дешевше до 60%
Перша до 01.02.21 – дешевше до 40%
Друга до 01.03.21 – дешевше до 30%
Третя до 01.04.21 – дешевше до 20%
ЕКОНОМ ЧАС, ГРОШІ І НЕРВИ, БРОНЮЙ ТУРИ ЗАЗДАЛЕГІДЬ.
Отримай більший вибір і приємні очікування, застрахуй себе від скачків валюти, економ до 60%‼️

Підбірка турів на весну, літо 2021 р. зі знижкою до -60%: Єгипет, Туреччина, ОАЕ, Болгарія, Чорногорія, Хорватія, Албанія
Добрий день, шановні туристи!
Рання бронь – це дуже вигідно:
1. Ціна на тури дешевше на 60%
2. Більший вибір
3. Зараз валюта здешевіла
4. Отримаєте приємні враження
Тисніть на посилання, зачекайте 1-2 хв. І обирайте свій відпочинок!

Тури в Єгипет у квітні-травні
Харчування – все включено
Ціна за двох дорослих на 7 -9 ночей
Виліт зі Львова
https://cutt.ly/thBqFhZ
Виліт з Києва
https://cutt.ly/chBqJ4J
Тури в Єгипет в червні – липні
Виліт зі Львова
https://cutt.ly/ThBqL0N
Виліт з Києва
https://cutt.ly/mhBqXT0

Тури в Туреччину у квітні-травні
Харчування – все включено
Ціна за двох дорослих на 7 -9 ночей
Виліт зі Львова
https://cutt.ly/2hBqB0l
Виліт з Києва
https://cutt.ly/dhBq48U
Тури в Туреччину в червні – липні
Виліт зі Львова
https://cutt.ly/2hBwwOw
Виліт з Києва
https://cutt.ly/BhBwyzH

Тури в ОАЕ у квітні-травні
Харчування – все включено
Ціна за двох дорослих на 7 -9 ночей
Виліт з Києва

https://cutt.ly/1hBpyRy

Тури в ОАЕ в червні – липні
Виліт з Києва

https://cutt.ly/rhBpsWN

Тури в Болгарію у червні – липні
Виліт з Києва
https://cutt.ly/DhBwjjB
Виліт зі Львова
https://cutt.ly/lhBwlY9

Тури в Чорногорію у червні – липні
Харчування – сніданок + вечеря
Виліт з Києва
https://cutt.ly/ehBwvBC
Виліт зі Львова
https://cutt.ly/xhBwn7A

Тури в Хорватію у червні – липні
Харчування – сніданок + вечеря
Виліт з Києва
https://cutt.ly/OhBpgV9

Тури в Албанію у червні – липні
Харчування – сніданок + вечеря
Виліт з Києва
https://cutt.ly/yhBpbez

Щоб замовити тур дзвоніть:
+380673737447, +380322451971, +380676721318
Залиште заявку тут і наші менеджери тобі швидко зателефонують,
підберуть і забронюють обраний тур: http://tourbest.com.ua/m

Січневий локдаун, що робити туристу?‼️

Працювати не можна з 08.01.21 по 24.01.21, зате можна буде полетіти на відпочинок в січні

Кордони будуть відкритими, авіарейси працюватимуть в штатному режимі.
Турфірми очікують різке збільшення попиту на тури в теплі країни вже в кінці грудня 2020 і січні 2021.
Навіть вже зараз, є багато звернень від туристів, які планують провести локдаун в Єгипті, ОАЕ, або й в екзотичних країнах: Занзібарі, Домінікані, Кубі, Мексиці чи навіть на Мальдівах, які зараз суттєво подешевіли
Шановні туристи, плануйте свій відпочинок завчасно, зараз дуже доступні ціни на січень, а потім буде значно дорожче, коли почнеться масовий попит!
0673727447, 0676721318, 0322427447
Залиште заявку тут: http://more-turiv.com.ua/m


Пакуйте валізи, щоб не скучати по домівках під час січневого локдауну, коли тут буде все закрито і ще й дуже холодно
Морські пляжі Єгипту, ОАЕ та екзотичних теплих країн чекають вас

Моя покійна бабця з Чернігівської області розповідала мені про ті страшні часи голодомору 33-го року.

Бабця Галя, тоді ще маленька дівчинка, 5-6 років, йшла вуличкою до родичів і на неї із засідки напала жінка і вкусила її в руку, бо збожеволіла від голоду і хотіла її з‘їсти!!!

Добре, що на крик малої прибігли родичі і врятували її...

Наші предки пережили жахливі часи, дві світові війни і 2 страшних голодомори: 32-33 та післявоєнний 46-48

А перед тим сотні різних війн і повстань, поневолення різними загарбниками, ще раніше сплюндрування і набіги кочівників...

Не дивлячись на все це, наш народ вижив, вистояв і тепер має свою державу, ми українці, є дуже сильними і фізично, і ментально, і духовно.

Через усі ці випробовування, ми тепер маємо величезний потенціал до виживання, переконаний, що Україна ще буде серед світових лідерів, у нас є надзвичайно висока опірність до всяких бід і проблем.

«Все що нас не вбиває, робить нас сильнішими», як сказав видатний філософ Фрідріх Ніцше

На генетичному рівні у нас тепер надзвичайна стійкість до будь-яких негараздів, мало яким народам таке випало перетерпіти і не зникнути у віках!

Наші предки передали нам могутню волю і любов до життя, тому нас не зламати ні вірусам, ні всяким загарбникам, ні численним економічним кризам, ми, українці переживали і значно гірші часи!

Наче відштовнувшись від самого дна, наша нація тепер тільки підніматиметься вгору, аж на самий вверх!


Любомир Бованько

ЯК ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД, КОЛИ З РОЗУМУ ЗІЙШОВ ЦІЛИЙ СВІТ?

ТИСНИ НА ВІДЕО ВНИЗУ І ВКЛЮЧИ ЗВУК

Принципи для профілактики виникнення психологічних проблем

1. Що шукаєш, те, й знаходиш, шукай щось добре і поширюй це...

2. Не замічай зла і воно тебе не замітить

3. Коли ти дивишся в бездну, бездна дивиться в тебе

4. Більше те, що в тобі, ніж те, що в світі.

5. Оточуючий світ створюється твоєю уявою

6. Не сотвори собі ідола, відпусти. Допусти, що можеш не отримати

7. Відсікай розмови про проблеми: аварії, ковід, кризу, питай: «ЩО У ТЕБЕ В ЖИТТІ НОВОГО І ХОРОШОГО?»

8. Допомагай іншим, не думай тільки про себе, коли ти помагаєш тим, хто не може тобі віддати, тобі віддасть Всесвіт

9. Знаходь приводи для вдячності, вдячність антагоніст страху, умій радіти життю

10. Щодня думай про смерть, ТИ НЕ ЖИТИМЕШ ВІЧНО, наповни відведений тобі проміжок життя яскравими моментами

11. Знаходь час, щоб побути наодинці і просто спостерігати, знайди своє істинне Я

12. Зазирни в середину, там все вже є, навчись дивитися на світ очима твого істинного Я

13. В кожного з нас є своя індивідуальна реальність і вона може бути зовсім інша, чим у твого оточення

14. Подумай як адаптуватися, до теперішньої ситуаціі, ти ж не рослина, переміщайся

15. Дій локально, а думай глобально. Думай, те, що ти поширюєш несе добро чи зло?

16. Де увага твоя направилася, туди й енергія і сила твоя пішла. Кому чи чому ти віддаєш свою силу?

17. Будь наполегливим і послідовним, не здавайся відразу

18. Довіряй Вищій Силі, ти не одинокий в тому Всесвіті. Все буде так, як має бути!

#ЛюбомирБованько

P.S. Читай мою нову статтю «ПІЗНАЙ СЕБЕ І ТИ ПІЗНАЄШ ВЕСЬ НАВКОЛИШНІЙ СВІТ»

https://www.antikrizis.org/piznaj-sebe-i-ti-piznayesh.../