Зміцнюй імунітет, щоб вірус тебе боявся, а не ти його!

Намагайтеся почастіше виходити на природу, на озері і в лісі немає того хитрожопого «Ковід-19», чи як там цю заразу звуть.
Якщо маєш змогу, вибирайся з міста у село чи пригород, подальше від скупчення людей, поближче до природи.
Посилення імунітету, ось це головне, від вірусів нікуди не дінешся, від них маска на лице і рукавички навряд чи врятують.
Ти ж потім прийдеш додому і їх знімеш, а коли зніматимеш, то торкнешся, так само ти торкнешся і свого одягу, на якому також можуть бути віруси, також віруси можуть бути на твоєму волоссі, а ще ти користуєшся грішми, на яких також повно вірусів і бактерій...
Майкл Джексон жив у спеціальній камері, де не було бактерій і вірусів, а ще він ніколи не знімав рукавичок і що довго прожив?
Тому укріпляй імунітет, займайся фізкульурою, загартовуй організм холодною водою, дихай свіжим повітрям, не дивися новин, практикуй щоденну вдячність за те, що вже маєш, їж в міру правильну їду і тоді, твій організм справиться зі всіма вірусами і бактеріями.
Звичайно ж, уникай скупчення людей і дотримуйся гігієни, бо в натовпі, можна все що завгодно підхопити...
До речі, ти в курсі, що в твоєму тілі від 3 до 5 кг різних мікроорганізмів, бактерій і вірусняків? Отож бо!
Тому не парься, життя - це смертельна хвороба, яка передаєтся статевим шляхом.
Живим і так ніхто на Землі не залишиться, тому проживи своє життя яскраво, цікаво і без лишнього страху!
P.S.: ЗМІНЮЙСЯ РАЗОМ ЗІ СВІТОМ‼️

Заходьте на мій особистий сайт, там ти знайдеш чимало корисного контенту, який підсилить твій адаптативний інтелект, який є основним фактором успіху в сучасному світі, який постійно швидко змінюється: Заходь на мій особистий сайт, там ти знайдеш чимало корисного контенту, який підсилить твій адаптативний інтелект, який є основним фактором успіху в сучасному світі, який постійно швидко змінюється: http://antikrizis.org/